Čistota půl zdraví

Stále více jsme ohroženi novými virovými nemocemi. Aktuálně je to Covid-19, který nám před rokem změnil pohled na náš život a paralyzoval nás. V současné chvíli se mu snažíme bránit všemožnými prostředky. Všichni známe už pravidlo 3R (rouška, ruce, rozestup), ale víte co dalšího můžete udělat pro své zdraví?

1. Zakoupení a především používání dezinfekčních prostředků. Na našem eshopu máme v nabídce kromě roušek a respirátorů také dezinfekční gely, které se skvěle hodí na cesty, do práce i do přírody. Prostě všude, kde si nebudete moci umýt ruce. Za to dezinfekční mýdlo by mělo být nepostradatelným doplňkem vaší koupelny. Ihned po příchodu domů byste si měli umýt ruce a to právě dezinfekčním mýdlem.

2. Častější praní ručníků a osušek i povlečení. Všechny viry si můžeme přinést na oblečení domů. Proto je vhodné začít častěji prát. Třeba ručníky byste ideálně měli vyprat každé 2 dny. Stejně tak povlečení a prostěradla je ideální prát každý týden. Pro své zdraví tedy změňte své dosavadní návyky a perte častěji.

 

3. Udělat si radost. V této těžké době si není snadné cokoliv zajít koupit. Ideální jsou proto eshopy, kde si můžete zboží vybrat. Určitě vám zlepší náladu jak nezbytné doplňky do domácnosti, tak i sladění vaší koupelny. Vybrat si můžete ze široké škály barev našich ručníků a osušek. A k tomu si můžete vybrat i novou koupelnovou předložku.

 

Autor: Martina, tým vyprodejskladu.eu
20. ledna 2021

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím
S naším newsletterem získáte vždy něco navíc!
Dostanete slevový kupon na 100 Kč
Jako první se dozvíte o všech novinkách
Budete mít přehled o všech akcích
S námi vždy ušetříte
Slevu nelze kombinovat nebo sčítat s jinými slevovými poukazy a kupony firmy.