Respirátor KN95

Respirátor KN95
-41 %
Novinka
Respirátor KN95
Respirátor KN95
Respirátor KN95
Respirátor KN95
Respirátor KN95
Respirátor KN95
Respirátor KN95
Původní cena s DPH 200 Kč119 Kč vč. DPH81 Kč 41 %Sleva
Skladem > 5 ks
expedujeme do 3 pracovních dnůPřepravní společností:do 3 pracovních dnů, při nákupu nad 300 Kč Osobně v Hradci Králové:
Kód105739Záruka24 měsíců
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
Vysoce kvalitní a opakovaně použitelný KN95 5-ti vrstvý respirátor vás ochrání před viry i bakteriemi.
Více informací
Tento produkt si právě prohlíží 5 zákazníků

Ochranný 5-ti vrstvý respirátor KN95 můžete používat každý den. Respirátor obsahuje částice MQ500 (529017059). Jedná se o ekvivalent typu FFP2 NR D. Respirátor má schopnost blokovat až 95 % částic o velikosti 0,3 mikrometru. Nosní přítlačná výztuha pro dokonalé přilnutí k obličeji a lepší ochranu. Model bez výdechového ventilu. Respirátor můžete po použití dezinfikovat v páře. Doporučujeme minimálně 2 respirátory na osobu.

Návod k použití: Před nasazením a sejmutím respirátoru si pečlivě dezinfikujte ruce. Respirátor rozevřete a nasaďte na obličej. Pečlivě si přitlačte tvarovatelnou část ke hřbetu nosu a zkontrolujte, že v každé části přilnul k obličeji. Poté se již přední části respirátoru nedotýkejte, pouze gumiček na bocích respirátoru.

Pokud respirátor nemůžete nahradit novým, nechte respirátor typu KN95 po 4-8 hodinách používání (nebo i po kratším časovém intervalu, pokud dojde k jeho navlhnutí) vyschnout, a to mimo obývaný prostor (minimálně 12 hodin). Respirátor nechte vyschnout v suchém a teplém prostředí. Snažte se předejít veškerým manipulacím, které mohou vlákna respirátoru narušit (praní, žehlení, mikrovlnná trouba, tření o hrubé povrchy a povrchy obecně, kreslení a podobně). Respirátor používejte na oholený obličej. Desinfikujte ideálně v páře, mimo obývaný prostor.

Balení: 1 ks
Rozměr: 10,5 x 14,5 cm

Vyobrazení barev se může mírně lišit od skutečnosti.

Popis

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím