slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
 

slide

Vyhrajte vánoční dárky pro celou rodinu!

 

 
Česká pošta se rozhodla opět uspořádat soutěž o hodnotné dárky. Každý den od 22. listopadu do 21. prosince můžete soutěžit o hodnotné poukázky i hlavní cenu. Zaujala Vás nová soutěž od České pošty? Pokud se jí chcete zúčastnit, přečtěte si tento článek, kde zjistíte ceny i postup, jak soutěžit.


Hlavní cenou je Smart LED televize Samsung s úhlopříčkou 108 cm. Na ní se vám budou příjemně sledovat všechny nejen všechny vánoční pohádky, ale i další pořady a nebudete od nich chtít nikam odbíhat. Vylepšený obraz navíc zobrazí všechny detaily a krásné barvy, takže umocní zážitek i třeba z přírodovědného pořadu. Navíc má funkci wi-fi, takže se doma snadno připojíte k internetu a díky snadnému sdílení si jednoduše prohlídnete nejnovější fotky z vašeho mobilního zařízení.


Mezi další, neméně atraktivní ceny, patří poukázky na 5 000 Kč a 1 000 Kč, které se dají uplatnit i v našem e-shopu. Takže je jen na Vás, jestli si uděláte radost krásným povlečením z bavlny, mikrovlákna nebo oblíbeného mikroplyše nebo si vybere jednu z našich krásných a příjemných dek. Velkým hitem jsou oboustranné deky s beránkem, které vás nejenom zahřejí, ale i příjemně pohladí. A když už budete nakupovat, můžete si vybrat nějaký krásný doplněk do domácnosti, koupelny i kuchyně, kabelku, oblečení nebo i dárek pro děti.

A jak můžete vyhrát? Stačí si vytvořit objednávku na našem e-shopu, nechat si zaslat zásilku poštou na adresu, číslo balíku pak vložit na stránky Vyhraj s balíkem a vyplnit základní údaje. Všechny informace i Pravidla soutěže najdete na stránkách: www.vyhrajsbalikem.cz. Jestli jste vyhráli, zjistíte hned následující pracovní den na stejných stránkách. Hlavní cenu můžete vyhrát, pokud zároveň při zadávání balíku vyplníte i číslo zákaznické karty České pošty. Pokud ji ještě nemáte, tak si ji určitě zařiďte :)

A pokud jste náhodou nevyhráli, nevadí, můžete soutěžit opakovaně, vždy s novým číslem balíku, takže určitě objednávejte, ať máte větší šanci vyhrát :)

Autor: Martina , tým vyprodejskladu.eu
21. listopadu 2016